Wyjątek z komunikatu TS:
"Została również
zwarta umowa najmu z innym podmiotem."
ZWARTA

?
Nawet nie zadali sobie trudu i nie przeczytali tego "oświadczenia".
Teraz będą analizować umowę, którą zAwarli z tymi cudakami zerwanymi z choinki dopiero co tj. kilka/kilkanaście dni temu

? Alzheimer czy jak

? Pisałem już wcześniej, ta trójka jest/a właściwie była (bo mam nadzieję już ich NIE MA) bardziej karykaturalna niż Mereś.
No, chyba że będę musiał ich przepraszać, bo ww. założą sprawę i wygrają jeszcze jakieś pieniądze/ odszkodowanie od TS (bo przecież TS przegrywa wszystkie sprawy z każdym). W końcu prawnik u sterów. Może w umowie stoi że TS ma jeszcze dopłacić w zamian za oddanie klubu przebierańcom

?
Nie wiem, czy są to słupy Sarapaty, czy jakieś dziady działąjące na własną rękę, ale Wisłą jest pośmiewiskiem na całą POlskę, i to nie przez wpisy na tym forum, ale przez działania "prawilnych" kibolskich władz TSu. Aha, i jeszcze nie piszcie proszę o biednym Ludwiku. Bajki o dobrym carze i złych bojarach nie kupuję.
Gdzie kasztelaniec v 2.0 vel filipski

?
Niestety, ale to oświadczenie oznacza chyba rozsypkę drużyny i w najlepszym wypadku dogranie sezonu juniorami i/lub desperatami, co będą chcieli grać za darmo w zamian za ekspozycję w ekstraklasie. Może już pora wysyłać oferty po świecie i niższych ligach. Jakieś dudu goal machines z Indii albo Carlo Costly 2.o z Hondurasu

? Kiedyś mieli ściągać jakiegoś Łatkę czy innych Ćwielongów i płakano, że za słabi. No to teraz takich tuzów będzie można co najwyżej prosić o zaszczycenie swoją osobą.