fansorina napisał(a):

|
Analizowanie umowy, którą się współtworzyło(!!!) i podpisało kilka dni temu pokazuje jacy ludzie tam "kompetentni" są.
|
Polecam to wszystko po pijaku i przy sylwestrowej muzyce. Serio, nie da sie nie przy tym nie zwijac ze smiechu
