RAF napisał(a):

|
Nie bardzo rozumiem dlaczego w komunikacie o własnościowych przekształceniach klub nie wiadomo po co wpisuje komunikat o.... siłowni
|
Może się łudzę, a może rozwiązanie umowy z Miśkiem i odcięcie się poprzez ten komunikat było jednym z warunków dopełnienia transakcji sprzedaży przez TS?
I dlatego właśnie tak ważne miejsce w tym komunikacie zajął ten fakt?