Pulpet napisał(a):

Zastanawiam się jak się rozwiązuje umowę za porozumieniem z kimś kto przrbywa w areszcie śledczym, z kimś kto ze swoimi zarzitami przebywa raczej w jednoosobowej celi bez możliwości kontaktu nawet z rodziną.
Chociaż. ... pewnie Miss Piggy wciąż jest pełnomocnikiem.
|
Tak piggi do takiej skomplikowanej sprawy

, przeciez publiczne jest wiadome jaka kancelarie prawniczą Misiek zatrudnił do swojej sprawy. Po raz kolejny, nie on jest problemem Wisły, czy tam rekinow. Goscia zabraklo i wszystko .......nelo taka prawda.