Pulpet napisał(a):

Zastanawiam się jak się rozwiązuje umowę za porozumieniem z kimś kto przrbywa w areszcie śledczym, z kimś kto ze swoimi zarzitami przebywa raczej w jednoosobowej celi bez możliwości kontaktu nawet z rodziną.
Chociaż. ... pewnie Miss Piggy wciąż jest pełnomocnikiem.
|
Ma dostęp do prawnika.
Może podpisać papiery, lub upoważnienie.