Wyświetl pojedynczy post
toomo
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15668
Stary 31.12.2018, 19:42
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się jak się rozwiązuje umowę za porozumieniem z kimś kto przrbywa w areszcie śledczym, z kimś kto ze swoimi zarzitami przebywa raczej w jednoosobowej celi bez możliwości kontaktu nawet z rodziną.
Chociaż. ... pewnie Miss Piggy wciąż jest pełnomocnikiem.
Ma dostęp do prawnika.
Może podpisać papiery, lub upoważnienie.
Odpowiedz cytując