Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
toomo
Member
Od: 12.2018
Offline
#
15644
31.12.2018, 19:00
Umowa najmu z innym podmiotem.......
Czyli misiek won bo nieładnie się zrobiło koło niego podstawimy słupa i karawana będzie zapierdalać dalej.
Naprawdę czy ktoś to łyknie.
toomo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do toomo
Znajdź inne posty napisane przez toomo