El'kabat napisał(a):

Zastanawiam się tylko, ilu piłkarzy złoży wezwania po Nowym Roku.
Zwłaszcza po tym, ile razy mydlono im oczy...
|
A jakie to ma znaczenie?
Dla nich, dla Wisły?
To jest koniec Wisły SA. Piłkarze zostali okradzeni, Ci którzy zakładali pieniądze też.