Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Istarid
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
15638
31.12.2018, 18:55
http://www.tswisla.pl/komunikat-towa...isla-krakow-3/
Jest komunikat, nie ma przełomu.
Istarid
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Istarid
Znajdź inne posty napisane przez Istarid