|
Nie ufalem od początku tym ludziom, pietrowski smierdzial mersińskim v2, ale mimo wszystko jak każdy kibic, nawet 93 minucie wierzy że jeszcze nie wszystko stracone... niestety się nie pomyliłem i nie muszę odwolywac tego co wcześniej pisałem. To jest jakieś fatum, naprawdę ogromne fatum. Nie wiem czu na świecie istnieje drugi taki klub który ladowalby w rękach oszustów, złodziei i szarlatanow tak reguralnie i cyklicznie w tak krótkim czasie. Jutro nowy rok ale niestety bez nowych nadziei dla nas. To była piękna przygoda, oglądanie za dzieciaka meczów z shalcke, Realem, Barcelona, przeżywanie jako nastolatek Apoelu i przygody w LE. Niestety całe dotychczasowe dorosłe życie to już oglądanie agonii i śmierci naszego ukochanego klubu... żałuję że nie urodziłem się 10 lat wcześniej...
|