|
zbymak na TT
Kocham Wisle od dziecka ale jak słysze o tej całej maskaradzie ktora sie odbywa od miesiaca to nie wiem czy nie lepiej byloby to wszystko zaorac.Dochodza słuchy o bylych pilkarzach ktorzy byli w to zamieszani o dziennikarzu ktory mial miec profity jesli dobrze bedzie to opisywał
|