Wyświetl pojedynczy post
Dobcio
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15631
Stary 31.12.2018, 18:19
zbymak na TT

Kocham Wisle od dziecka ale jak słysze o tej całej maskaradzie ktora sie odbywa od miesiaca to nie wiem czy nie lepiej byloby to wszystko zaorac.Dochodza słuchy o bylych pilkarzach ktorzy byli w to zamieszani o dziennikarzu ktory mial miec profity jesli dobrze bedzie to opisywał
Odpowiedz cytując