Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15592
Stary 31.12.2018, 16:25
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
Jak nikt nie chciał kupić Wisły od Ts to kto kupi ją od TS który zbrał ją Vannie na podstawie owarunkowanej umowy podpisanej w Szwajcarii?

Serio mozna zrobić takie bagno przypadkiem?

Hartling już dał do zrozumienia że TS nie spełnił warunków, to samo sugeruje jego wysłannik na forum. Wyglada na to że na lajcie ktoś teraz weźmie i znów kupi :/
Przez 2 lata rządów TS spokojnie mogli znaleźć kupca tylko, że oni nie chcieli tego zrobić bo to by krzyżowało ich plany. Wg mnie na tą chwilę trzeba ogarnąć ten burdel z kimś miejscowym, spłacić co się da, dograć do końca sezon byleby się utrzymać, do końca marca albo znaleźć środki, żeby dostać licencje i spokojnie szukać poważnego właściciela lub znaleźć do 31 marca kogoś poważniejszego co jest raczej wątpliwe przy tej medialnej burzy.
Odpowiedz cytując