Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
jarecki
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: czyzyny-to nie nh
Offline
#
15588
31.12.2018, 16:21
jakie TS miał spełnić warunki ? przeciez to oni mieli warunek 12 mln albo umowa nie ważna
żadne zwycięstwo, nie przychodzi bez ceny
jarecki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jarecki
Znajdź inne posty napisane przez jarecki