Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15583
Stary 31.12.2018, 16:10
Vinci napisał(a):Wyświetl post
czaro

Juz myślałem, że zrezygnowałeś. Dobrze jednak, że wróciłeś.

Co do wypowiedzi Ziobry... o tym, że wejdą do wyjaśnienia wydarzeń mocniejsi od dziennikarzy, już coś wczoraj TIR ZE (DO?) SLUBIC prorokował Za głośno się zrobiło, żeby winnych zabrakło... teraz pytanie na kogo padnie, bo panika zacznie narastać w tempie ekspresowym wśród umoczonych.
Jak wejdzie prokuratura, i znajdą haka na jednego to dalej poleci lawinowo. Ja mam nadzieje, że jeżeli do tego dojdzie a Sarapata i Dukat są rzeczywiście winni, to że to właśnie oni dostaną najmocniej po dupach. Za wycieranie sobie swojej złodziejskiej mordy miłością do Wisły
Odpowiedz cytując