|
Pierwszy raz w swoim zyciu stracilem zaufanie do TS Wisla. Za Miette dalbym sie do tej pory pokroic ale tereaz nie rozumiem jego udzialu w tej kompromitacji. Wzywam pana prezesa honorowego Wisy Krakow TS do powiadomienia prokuratury i bezwzglednego oczyszczenia Wisly ze wszelkich zarzutow lub posadzen . Mozna upadac a nawet umierac ale najlepiej w prawdzie lub jak kto woli po spowiedzi. Wisla potrzebuje teraz prawdy o sobie jak nigdy dotad. Kibice powinni znac kazdy szczegol zadluzenia klubu poczawszy od Wisly Cupiala a potem Meresinskiego az po dzis dzien. To jedyny sposob na ratowanie klubu lub jego tradycji albo nadal w ekstraklasie albo startujac od 4 ligi. W Wisle na dzis nie ma juz miejsca dla SKWK a na stadionie dla gangsterow i bandytow. TS wymaga odnowy.
|