czaro
Juz myślałem, że zrezygnowałeś. Dobrze jednak, że wróciłeś.
Co do wypowiedzi Ziobry... o tym, że wejdą do wyjaśnienia wydarzeń mocniejsi od dziennikarzy, już coś wczoraj TIR ZE (DO?) SLUBIC prorokował

Za głośno się zrobiło, żeby winnych zabrakło... teraz pytanie na kogo padnie, bo panika zacznie narastać w tempie ekspresowym wśród umoczonych.