czaro napisał(a):

|
Nie zdziwiłbym się, gdyby ten cały mec. Ostrowski tej umowy nie widział na oczy, a o jego zaangażowaniu niosła plotka.
|
W rozmowie z Jadczakiem potwierdził, że był "Pełnomocnikiem NCP".
https://twitter.com/SzJadczak/status...50644813176839
Cyrk trwa dalej, nikt nic nie wie, czeski film.