Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15555
Stary 31.12.2018, 15:13
sergio napisał(a):Wyświetl post
Ja to do tej pory nie mogę pojąć jak ludzie jeszcze łykają informacje jak pelikany od filipińskiego?
Niech mi ktoś wytłumaczy w jaki sposób tylu ludziom odebrało rozum?
Przecież ta cała trójka nie oszukujmy się podstawionych ludzi od początku wyglądała jak gang olsena. Ludzie potracili rozumy i zawierzali fantastom i innym gnomom pokroju filipinskiego czy uj wie kogo jeszcze.
W głowie mi się to nie mieści
Podstawowym mechanizmem oszustwa jest to, żeby ofiara bardzo chciała wierzyć. Wtedy sama dopisze sobie wytłumaczenie nawet dla jawnych sprzeczności.

Wszyscy chcemy wierzyć że Wisłę da się uratować, sam nie komentowałem "inwestorów" mimo że całość obiektywnie wygląda śmiesznie. Bo a nuż się uda...
Jednak chyba raczej się nie uda i jesteśmy w dupie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując