sergio napisał(a):

Ja to do tej pory nie mogę pojąć jak ludzie jeszcze łykają informacje jak pelikany od filipińskiego?
Niech mi ktoś wytłumaczy w jaki sposób tylu ludziom odebrało rozum?
Przecież ta cała trójka nie oszukujmy się podstawionych ludzi od początku wyglądała jak gang olsena. Ludzie potracili rozumy i zawierzali fantastom i innym gnomom pokroju filipinskiego czy uj wie kogo jeszcze.
W głowie mi się to nie mieści
|
Podstawowym mechanizmem oszustwa jest to, żeby ofiara bardzo chciała wierzyć. Wtedy sama dopisze sobie wytłumaczenie nawet dla jawnych sprzeczności.
Wszyscy chcemy wierzyć że Wisłę da się uratować, sam nie komentowałem "inwestorów" mimo że całość obiektywnie wygląda śmiesznie. Bo a nuż się uda...
Jednak chyba raczej się nie uda i jesteśmy w dupie.