Wyświetl pojedynczy post
WannaBe
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15544
Stary 31.12.2018, 15:06
Myślałem, że już nie będę więcej w tym temacie pisać.
Ale jednak po ostatnich wydarzeniach ułożyła mi się w głowie następująca hipoteza, której jestem prawie pewien:

Wszystko, co obserwujemy, przebiega zgodnie z planem założonym przez WSH.

Dlatego została podpisana taka, a nie inna umowa, że właśnie taką, a nie inną umowę wymyślili WSH. To, że TS dalej czeka na kasę, oznacza, że WSH kazali im czekać. Jest bardzo prawdopodobne, że ta kasa faktycznie wpłynie, ale niezależnie od tego, kto ją wpłaci - czy Vanna Ly, czy Hartling, czy może jeszcze ktoś inny (Kwiecień?) - będzie to kasa pochodząca od WSH. I ten, kto wpłaci tę kasę, będzie realizował polecenia WSH.
I za tę kasę kupią oni sobie już całkowitą władzę w klubie.

Bardzo smutne, ale myślę, że dokładnie w tym kierunku zmierzamy...
Odpowiedz cytując