Dobcio napisał(a):

Po spotkaniu z prawnikami Wisły:
Prawnicy sprawdzają właśnie kto jest właścicielem. Chcą powołać prokurenta.
Ja ze swojej strony dodam, że zgodnie ze screenem Jadczaka nie ma mowy ani o 29.12 ani nie wynika z tego, że jest jakiś warunek.
|
Nie chce się czepiać ale skąd klub który jest w naszej sytuacji finansowej ma pieniądze na prawników?