|
Ja to do tej pory nie mogę pojąć jak ludzie jeszcze łykają informacje jak pelikany od filipińskiego?
Niech mi ktoś wytłumaczy w jaki sposób tylu ludziom odebrało rozum?
Przecież ta cała trójka nie oszukujmy się podstawionych ludzi od początku wyglądała jak gang olsena. Ludzie potracili rozumy i zawierzali fantastom i innym gnomom pokroju filipinskiego czy uj wie kogo jeszcze.
W głowie mi się to nie mieści
|