Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15536
Stary 31.12.2018, 14:44
Widze, ze jadczak ma coraz wieksze poważanie na forum "fragment umowy" Jest to tak zabawne jak ta pozyczka. Taki fragment umowy to moze spisac i wrzucic kazdy kto zna jezyk angielski.

Te wszystkie Jadczaki co maja informatorow w Kambodzy i Stanowskie co maja inwestorow dla Wisly niech pokaza jakimi sa dziennikarzami i namierza marzenke i ją naciskaja o co tu chodzi i co sie dzialo z klubem przez ostatnie 2 lata. Ale rozumiem, ze dla tych cymbalow jest to za trudne i lepiej tworzyc glupoty na twitterze bo w dzisiejszych czasach na tym polega "nowoczesne" dziennikarstwo.

Obecna sytuacja w klubie jest absurdalna i komiczna i co by niepowiedziec o naszych Trzech Krolach to pierwsze co powinni robic dziennikarze to nękac poprzedni zarzad z marzenka ale wiadomo, ze latwiej i wygodniej jest pisac o wspomnianej trojce bo to latwy cel.
Dziennikarze.... Zrodlo informacji to dla nich twitter i fora internetowe. To tak jakby chirurg operowal za pomoca wideł. Debile.
Odpowiedz cytując