Cytat:
|
Termin był do 28 grudnia a te głąby niby dalej czekają na przelew ,tracimy cenne dni.
|
A dlaczego twierdzisz, ze tracimy czas?
Z tego co rozumiem to oficjalnie Wisła jest w rękach Vanny i spółki. Co prawda na początku była mowa, że klub zostanie przjęty dopiero jak wpłynie kasa ale od tego momentu to chyba się dużo zmieniło. Bo z tego co widze to Sarapaty już nie ma, p.o. jest Pietrowski, mamy 31 grudnia i nikt nic nie mówi, że dill ze skośnookimi zakończony z powodu braku wywiazania się z umowy. Baa tu ludzie z TS nadal wierzą, że będzie kasa.
Także nie wiem czy my tracimy czas czy już utknęliśmy w tym bagnie azjatycko-TS-WSH.
Miało byc grubo ale chyba nikt sie nie spodziewał, ze aż tak grubo. Wydaję mi się, że do WSh i bandy już na dobre dołączyła Azja i teraz będziemy mieli kolejne epizody w cyrku, bo tak szybko widocznie ta sprawa z Vannami się nie skończy.
A nawet jak się oficjalnie skończy to jeszcze pewnie smród się będzie ciągnąl za nami i nie raz usłyszymy o pokłosiu całego tego zajebistego dillu TS z Vanną.
Wstyd, po prostu już jest wstyd przed samym sobą za to co te ....y zrobiły.