|
1. Co do pożyczki to standard - tak się po prostu robi ze względów podatkowych i prostszych formalności.
2. Teraz nie problemem jest komu przekazać klub tylko jak odzyskać akcje - bo choćby i miliard na inwestycje się znalazł to dopóki nie odzyskamy akcji to nikt go nie włoży. A zabawa z odzyskiwaniem, zwłaszcza jak urwie się kontakt to będą tygodnie jak nie miesiące... (zakładając że umowa przewiduje ich zwrot)
3. W formie protestu proponuję wysyłanie do odpowiednich służb(prokuratura, CBA, itp.) zawiadomień o możliwości popełnienia przestępstwa - na bazie miedialnych doniesień. Można anonimowo.
|