Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15530
Stary 31.12.2018, 14:39
Nam obecnie potrzebny jest inwestor który spokojnie odbuduje Wisłę od czwartej ligi .
Ale ten inwestor (potencjalny) musi mieć (o pieniądzach nie wspominam) zdrowie , determinację i po prostu "jaja"
Bo pierwszy, ruchem musi być spotkanie z "kumatymi" którym głosem nieznającym sprzeciwu zakomunikuje :
-ulraska na stadionie , jak najbardziej , popieram i wspieram
-bojówka , no rozumiem że musi być do ochrony ultraski , szczególnie przy występującej w mieście parchovii
-jak bojówka chce się inną bojówką umawiać na ustawki gdzieś w lesie , przyjmuję do wiadomości ale nie oczekujcie ode mnie zrozumienia takiego zachowania
A TERAZ SŁUCHAJCIE !
Kategorycznie nie akceptuję jakiegokolwiek handlu narkotykami , jest to zabronione !
Kategorycznie nie akceptuję jakichkolwiek ataków na życie innych ludzi !
To są moje warunki i proszę je zaakceptować !
---------------------------------------
Hahaha , niewyobrażalna naiwność , nie ma takich osób , to niemożliwe .
Rzeczywiście niemożliwe ?
Odpowiedz cytując