|
Po nowym roku trzeba zacząć aktywnie wywierać presję na TS. Termin był do 28 grudnia a te głąby niby dalej czekają na przelew ,tracimy cenne dni.Jeżeli po nowym roku nic się nie zmieni to trzeba się zebrać i iść pod siedzibę podczas ich spotkania,wywierać aktywnie presję,pisanie na forum nic nie zmieni.Niech poczują gniew kibica to zaczną poważnie traktować ten klub.
Wydaje się,że jedyna realna nadzieja to szybkie oddanie klubu w ręce Kwietnia ( można zakładać,że jest jeszcze zainteresowany) Dogadać się z piłkarzami i w ciągu kilku godzin wypłacić im chociaż połowę pensji,to powinno powstrzymać lawinę wniosków o wypowiedzenie kontraktów.Następnie sprzedać kogo się da typu Imaz,Asenic.Z uzyskanych pieniędzy wyrównać pozostałe zaległości wobec piłkarzy.Kolejny krok to szukanie kogoś do spółki,zakładając,że Kwiecień sam wejdzie.Rozmowa z miastem i negocjowanie lepszych warunków wynajmu stadionu.Dodatkowo kibice muszą się zmobilizować i wykupić rekordową ilość karnetów.
|