|
Nie czepialbym sie tego loan w umowie... Z reszta o czym my dyskutujemy nawet jesli czepiamy sie slowa pozyczka to i tak pisze ze maja to wplacic nie później niż do 28 NIE WYWIAZALI SIE Z TEGO.trzeba skonczyx juz ta zenade powiedziec im nara i ratować co sie da.
|