|
Tu jest potrzebna policja i prokurator. Mam nadzieję że jak nie dziś to w środę ktoś wreszcie .......nie pięścią w stół i roz.......i to całe towarzystwo w TS. Taki wstyd na całą Polskę a władza patrzy i nic jakiś kabaret. Przecież już powinny być kontrolę z urzędu.
|