Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303
Offline
#
15521
31.12.2018, 14:27
Jadczak ma dobry screen, jest jeszcze jeden, który lata od jakichś 2 dni i jest tam tego trochę więcej, ale w zasadzie tylko o terminy. Jeśli chodzi o pożyczkę to tak się to robi właśnie, jak już ktoś napisał wyżej, więc nie czepiałbym się.
Jery
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jery
Znajdź inne posty napisane przez Jery