Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ronieli
Junior Member
Od: 12.2018
Skąd: https://t.me/pump_upp
Offline
#
15518
31.12.2018, 14:23
To co wrzucił ten cały twiterzyna Jadczak jest tak wiarygodne że łohohoh. Niech wrzuci już całą umowę, a nie tak akapitami xDD
ronieli
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ronieli
Odwiedź stronę domową użytkownika ronieli!
Znajdź inne posty napisane przez ronieli