Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
gambit88
Member
Od: 08.2011
Offline
#
15515
31.12.2018, 14:18
Podobno ciągle jest opcja z Kwietniem... Nie rozumiem do końca na jakich zasadach... co niby zmieniło się w stosunku do wcześniejszej sytuacji gdy usiedli do stołu. Przecież kasy trzeba wyłożyć tyle samo.
gambit88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gambit88
Znajdź inne posty napisane przez gambit88