|
jeśli to prawda z tą pożyczką (brzmi tak absurdalnie że aż nie chce się wierzyć) to można chyba stracic nadzieje i mamy ostateczny dowod na to ze rola Ly miala sprowadzac sie do wyprania kasy i nie ma to nic wspolnego z ratowaniem Wisly
tydzien temu dawalem nam 20% na to ze uda sie dograc sezon i uratowac Wiselke, teraz chyba czas gasic swiatlo :(
|