|
Pare dni temu nie sądziłbym, że to napiszę, ale zgadzam się ze Stanowskim który pisał, że dopiero jak przyjdzie ten przelew to będzie tragedia
pomyślcie sobie, oni już przy przejmowaniu klubu narobili takiego cyrku i syfu to jakby się jednak nie daj boże znalazło te 12 milionow i dostali by pełnię władzy to strach co oni by mogli z tym zrobić, jeszcze władzę w klubie rekinów by się wspominało z rozrzewnieniem
jakieś zamieszanie Wisły w ustawiania meczów dla azjatyckich buków, handel jakimiś piłkarzami z krajów trzeciego świata tylko po to żeby robić wały na prowizje menedzarskie(akurat nie bedzie limitu na obcokrajowcow) czy w końcu nie wiadomo czy Vanna Ly nie zastawiłby herbu, nazwy i akcji klubu w jakimś lombardzie w Kambodży czy .... wie gdzie, nie mam do tych gości już całkowicie żadnego zaufania począwszy na czwartoligowym pseudoagencie pietrowskim, hartlingiem przed którego firmami w internecie są ostrzeżenia, ze to oszustwa(powinien sie do tego odniesc) i w koncu tym chinczykiem ktory nie wiadomo nawet czy tak naprawde sie nazywa
oni mogliby narobić tyle zła, że ciągałoby to sie za klubem przez 10 lat
|