|
Przelew, dupa i kamieni kupa. Już jakieś pały pieprzą, ze może do 4 stycznia iśc ten przelew haha
Dlatego rzygam i sram na tych wizjonerów, którzy każdego dnia mówią, ze to jutro będzie lepiej.
Do szkoły sie logiki uczyć a nie z siebie debili robić. Prawda jest taka, owszem, może przelew został wysłany, no to jak został to niech ten skośnooki to powie i nara. A tu pajace wymyślają, ze i 5 dni takie przelewy idą. ....a, to gdzie jest ten Ly, obraził się i nie może dać tego potwierdzenia albo zarzec się na swój majątek i rodzinę królewską, że kasa poszła 28 grudnia. Jebany cyrk.
Druga sprawa jest taka, ze jak taki filipski może mieć jakiekolwiek źródła i pewne info skoro nawet tego info nie ma Pietrowski czy Hartling (a no tak, oni mają info tylko dają oświadczenia, które ich ośmieszają, tak dla beki), skoro całym szu jest tutaj Vanna, i to w sumie na niego liczy Pietrowski i Hartling to może filipski siedzi na kolanku Vanny? Innego wyjścia nie widze. Nikt nic nie wie, nie ma kontaktu z Ly, ale filipski wie wszystko i że będzie cacy.
Po co wy robicie taki cyrk? Na spółę z tymi dziennikarzami śmieciami. Powinniście się wszyscy ze wstydu spalić za to wasze codziennie nowsze i pewniejsze info. A Vanna jest tak wiarygodny i sprawdzony jak to filipski powiedział, ze nawet z nim kontaktu nie ma, pod ziemię się zapadł, nawet jego kolesie z nim nie gadają i musza oswiadczenia wydawać.
Jak wy w ogóle możecie łykac info o tym, że Vanna i spółka to jest dobra opcja dla Wisły? Kupy się to nie trzyma. Później by piłkarzom tak samo płacili jak ten przelew 12 mln idzie. haha
Jedyne wyjasnienie dla mnie jest takie, że idzie gra o grubą kasę, wielu kast, oszustów, cwaniaczków i każdy przeciąga linę i powstaje zamieszanie. Teraz jest pewien jeden scenariusz ale zaraz druga banda wyskoczy ze swoją wersją i będzie inny scenariusz pewien za 5 minut. I nikt tu dla mnie nie jest wiarygodny w niczym. Jedynie te dzieciaki na sektorze MABG, część ludzi z całego stadionu, która kocha ten klub, złotówki w życia z niego nie wzięła a dała wiele kasy na różne akcje, zostawiła serce i kawałek życia na Wiśle. Reszta to jest banda śmieci i kurew. Amen.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|