Wyświetl pojedynczy post
ronieli
Junior Member
 
Od: 12.2018
Skąd: https://t.me/pump_upp

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15494
Stary 31.12.2018, 13:25
@lucker
Sam powiedziałeś, że nie wiemy czy rzeczywiście ten człowiek tak się nazywa. Jak więc miałoby dziennikarzom, czy komukolwiek innemu udać się dokopać do jego informacji na jego temat. Akurat anonimowość pana Ly jest w tym wszystkim zrozumiała. Chyba nikt nigdy nie brał tych inwestorów jako jakichś poważnych biznesmenów, no nie czarujmy się. Raczej właśnie byli traktowani jak tacy ludzie widmo. A tacy ludzie chcą pozostać widmo.
Nic nie broni zachowania pana Vanny - braku info że kasę przelał.
Ale to raczej TS Wisła powinien zasypywać kibiców informacjami na te tematy, a nie człowiek któremu w cale nie musi zależeć na tym. Typek mógł się po ludzku wkur** na całą tą błazenadę i chociażby domniemane wyprowadzenie pięniędzy przez Sarapate.
Ostatnio edytowane przez ronieli : 31.12.2018 o godz. 13:28.
Odpowiedz cytując