Wyświetl pojedynczy post
NHitman
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15490
Stary 31.12.2018, 13:16
Cytat:
NHitman - nie daj się zwieść. Ja np. wiem, że to co Ty podałeś może jak najbardziej być prawdą (kilka rzeczy się pokrywało), natomiast on jest zwykłym bajkopisarzem. Ma wiedzę na temat niektórych rzeczy i w okół tego zbudował swoją narracje.

Szanuje filipskiego za jedno. Wprost się określił po której stronie jest i z którą współpracuje. Niektóre jego wpisy mogą mieć sens i trzeba po prostu poczekać. Co do Ostrowskiego to dowiedziałem o tym trochę wcześniej niż zrobiło się głośno o nim na twitterze. Powiem więcej, Boniek prawdopodobnie też wiedział o całek akcji z Kambodżaninem niemal od początku, dlatego w ostatnim wywiadzie zachowuje spokój. Wiem jeszcze o jednej rzeczy, ale na razie bez 100% pewności. Ewentualny przelew dla Wisły nie idzie z żadnej Szwajcarii czy Francji.
Odpowiedz cytując