NHitman napisał(a):

|
Wal śmiało filipski i do mnie. Nie ma sensu na siłę coś udowadniać. Wiem to po swoich informacjach którymi się podzieliłem...
|
NHitman - nie daj się zwieść. Ja np. wiem, że to co Ty podałeś
może jak najbardziej być prawdą (kilka rzeczy się pokrywało), natomiast on jest zwykłym bajkopisarzem. Ma wiedzę na temat niektórych rzeczy i w okół tego zbudował swoją narracje.