Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
zozo
Member
Od: 11.2002
Skąd: LG
Offline
#
15441
31.12.2018, 11:01
Stelio
napisał(a):
@zozo co masz na myśli? Bo nie mam zielonego pojecia jaki ma związek z tymi patusami.
Mniej wiesz dłużej zyjesz
rotfl lol2 buhahahahha
zozo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zozo
Znajdź inne posty napisane przez zozo