!!IRIVER!! napisał(a):

|
Co to znaczy WZRUSZAC UMOWĘ?
|
Alelega i to Noble jest właścicielem więc będą próbować odstąpić od umowy. To potrwa.
Nie wiem natomiast jak dokładnie, bo nie znam treści umowy. Boję się tylko, że znowu zajmą się tym prawnicy TSu, którzy nie mają żadnej renomy w tym mieście!