Wyświetl pojedynczy post
FLI
Senior Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15425
Stary 31.12.2018, 10:35
Ja myślę z obserwacji laika ze chodzi tu oczywiście o czyściec.. Jesli Panow juz nie zobaczymy a maja ze soba wdzystkie dokumenty spółki bez ktorych nie można postawić zarzutów nikomu... Wg mnie oczywiście papierow i winnych nie ma, Panowie sie ulatniaja zaczynam walke o extraklase z noqym rozdaniem, moze powrot do ostatnich rozmów z Panem Kwietniem i innymi, bez balastu gangsterskiego... Oczywisce spekuluje pozdrawiam wszystkich kibiców Wisly i najlepszego w NR 2019
Odpowiedz cytując