Ja myślę z obserwacji laika ze chodzi tu oczywiście o czyściec.. Jesli Panow juz nie zobaczymy a maja ze soba wdzystkie dokumenty spółki bez ktorych nie można postawić zarzutów nikomu... Wg mnie oczywiście papierow i winnych nie ma, Panowie sie ulatniaja zaczynam walke o extraklase z noqym rozdaniem, moze powrot do ostatnich rozmów z Panem Kwietniem i innymi, bez balastu gangsterskiego... Oczywisce spekuluje pozdrawiam wszystkich kibiców Wisly i najlepszego w NR 2019
