Wyświetl pojedynczy post
kowalkowskij
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15416
Stary 31.12.2018, 10:20
wisniaTSW666 napisał(a):Wyświetl post
Może z Garbarnią? To chyba najszybciej rozwijający sie temat na forum ever...
Właśnie też Garbarnia mi przyszła do głowy. Mają licencję na 1 ligę, też grają na R22. Na pewno to lepsze rozwiązanie niż 4 liga.
Ostatnio edytowane przez kowalkowskij : 31.12.2018 o godz. 10:26.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując