Wyświetl pojedynczy post
Radwi
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15410
Stary 31.12.2018, 10:15
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
A może jakaś fuzja by wchodziła w grę? Bierzemy to pod uwagę? Ale z jakim klubem?
najlepiej z Cracovią... bęziemy grać na Reymonta, Janusz wniesie 7 mln do spółki, a na ławce trenerskiej Sobol z Probierzem będą się konstruktywnie spierać czy ma grać Hernandez czy Kostal

kuuerwa

Odpowiedz cytując