kowalkowskij napisał(a):

|
A może jakaś fuzja by wchodziła w grę? Bierzemy to pod uwagę? Ale z jakim klubem?
|
najlepiej z Cracovią... bęziemy grać na Reymonta, Janusz wniesie 7 mln do spółki, a na ławce trenerskiej Sobol z Probierzem będą się konstruktywnie spierać czy ma grać Hernandez czy Kostal
kuuerwa
