Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15385
Stary 31.12.2018, 01:22
Danielek1906 napisał(a):Wyświetl post
https://www.youtube.com/watch?v=M7N8...ature=youtu.be

Stworzyłem taki o to film. Od razu mówię, nie jest to szydzenie z Wisły, tylko inny punkt widzenia. Wszystko wyjaśnione w opisie.
Po tym co juniorzy Barcelony i Bayernu beda robic na widok naszych akademii poplakalem sie ze smiechu genialne na dobranoc. dzieki 😄
Odpowiedz cytując