Wehrmacht napisał(a):

A to chyba, ze tak ale jesli dobrze pamietam to bylo na wyjezdzie do Szawle.
|
To raczej inny, ostatnio na pucharach to byłem w Rotterdamie

.
Żeby tematu nie rozmywać... To tych licencyjnych jest do marca tylko 12m, po spłacie zostają średnioterminowe i te wobec TF, więc jest czas na przygotowanie klubu pod sprzedaż dalej. Nie mówię, że to było by źle, tyle, że na razie Panowie o ile serio chcą tak zrobić to coś słabo im idzie...