Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15382
Stary 31.12.2018, 01:01
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
A to chyba, ze tak ale jesli dobrze pamietam to bylo na wyjezdzie do Szawle.
To raczej inny, ostatnio na pucharach to byłem w Rotterdamie .
Żeby tematu nie rozmywać... To tych licencyjnych jest do marca tylko 12m, po spłacie zostają średnioterminowe i te wobec TF, więc jest czas na przygotowanie klubu pod sprzedaż dalej. Nie mówię, że to było by źle, tyle, że na razie Panowie o ile serio chcą tak zrobić to coś słabo im idzie...
Odpowiedz cytując