Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15379
Stary 31.12.2018, 00:46
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
a Ciebie Jery to na oczy nie widzialem jakies 8 lat

a co do postu.... to kto nas kupi za 15mln nawet bez dlugow, gdy za 3 miesiace kolejne 20pare baniek trzeba dolozyc....
Hmm mnie Wermacht z Katowic... Może o jakiegoś innego Jerry'ego chodzi, bo był taki z grupy na D. ale to nie ja . No chyba, że pod inną ksywą się znamy. Pzdr
Odpowiedz cytując