Wehrmacht napisał(a):

a Ciebie Jery to na oczy nie widzialem jakies 8 lat 
a co do postu.... to kto nas kupi za 15mln nawet bez dlugow, gdy za 3 miesiace kolejne 20pare baniek trzeba dolozyc....
|
Hmm mnie

Wermacht z Katowic... Może o jakiegoś innego Jerry'ego chodzi, bo był taki z grupy na D. ale to nie ja

. No chyba, że pod inną ksywą się znamy. Pzdr