Jery napisał(a):

Hipoteza na dobranoc, chyba takiej jeszcze nie było .
1. Wziąć klub za 12 baniek, spłacić długi, zrobić tak żeby nie dało się podważyć umowy (choć na to już za poźno, tylko czy warto np się procesować?)
2. Ogłosić że pan Ly jest chory i nici z dalszych inwestycji, kasy, zgrupowań etc,
3. Sprzedać klub za 15 mln?
|
a Ciebie Jery to na oczy nie widzialem jakies 8 lat
a co do postu.... to kto nas kupi za 15mln nawet bez dlugow, gdy za 3 miesiace kolejne 20pare baniek trzeba dolozyc....