Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15369
Stary 31.12.2018, 00:24
Ale oni już pokazali jacy sa poważni. Jeszcze się nie przedstawili tak na prawdę a juz wydali 11,5 oświadczenia, kompromitując się z przelewem/potwierdzeniem przelewu, z chorobami i brakiem kontaktu oraz nagłym wylotem Panny Wanny do NYC. Pajace i tyle.
Jakby to byli normalni goście to albo by z tego gówna wyszli jak widzieli, że tylko będą się mieli ośmieszać oświadczeniami z dupy albo by to ogarnęli na czas i klub by mieli w rękach.

A kto jest winien całemu burdelowi to chyba każdy widzi. Nie było w sumie długu, nagle zrobił się dług. Ludzie słupy/kolesie chuliganów porozsiewani po TS itd SKWK zastraszone, cicho siedzi. Kibice i ich ludzie rozjebali klub dla własnych interesów. Smutna ale prawda. I tym gorzej jeśli rzeczywiście pół roku temu dług wielki nie był. Bo to tym bardziej pokazuje, że odbył się nagle skok na kasę aby stąd wyjebać jak najszybciej jak najwięcej kasy.
Bo gdyby to zadłużanie trwało regularne 2 lata to ok, można powiedzieć, że ktoś kto mial dobre chęci nie umiał poprowadzić klubu i przez omyłkę zrobił krzywdę albo można chociaż pomyśleć, że chcieli się nachapać kasy ale żeby Wisła dalej istniała ale się przejechali i sie okazało, że za dużo w krótkim czasie chcieli wyciągać i się dług zapętlił.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując