Wyświetl pojedynczy post
Valencia
Member
 
Od: 12.2018
Skąd: SKAWINA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15368
Stary 31.12.2018, 00:16
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ale co ma WSH do Pana Vanna? Tu każdy ma swoje za uszami i każdego trzeba odrębnie traktować. Nawet tych super informatorów, bo cholera wie skąd się nagle wzięli i po co teraz robią na siłę bożyszcze z tej trójki Pietrowski-Hartling-Vanna.
Jak się tylko spojrzy na tę trójkę inwestorów odrębnie, nie myśląc o TS, SKWK itd to już widać, że to jakieś pojeby totalne, ludzie niewiarygodni.
Także nie rozumiem czego Ty oczekujesz od tego filipowskiego, który nagle się tu znalazł, nagle ma info i jeszcze się pod ziemię nie zapadł ze wstydu po kolejnym komunikacie zapewne Pana Pietrowskiego.
Albo sa to powazni inwestorzy albo banda chuja = jak jest to banda chuja to po co taki ktoś jak filipowski będzie tu pisał, ze to poważni ludzie? = nawet jak przejmą ten klub to co z Wisłą zrobi ta banda?

I tak źle i tak niedobrze a więc szkoda nerwów na to i na łudzenie się, ze nawet jutro się coś odmieni bo będzie kasa. Już raz się odmieniło jak klub przejęto po Meresińskim. I teraz widać to z tego cudu nam wyszło.
@Jaroo możliwe że już się nie dowiemy o co tu chodziło. Czy byli poważni czy nie. pewnie najbliższe godziny trochę wyjaśnią ale nie wszystko. Wyjdzie że są nie poważni i co ? Najpierw wszystkiemu winy był Dukat. To go wyrzcono za burtę na pożarcie. Teraz wyrzucili Srapate. Została im jeszcze karta Gołdy. Na moje szkoda chłopa. Uderzmy celnie krytyką w tych, którzy to zgotowali temu klubowi, taka jest moja propozycja.
Odpowiedz cytując