Cytat:
No i co z tego. WSH miało lub nadal ma pełno fejków, pseudo profili, pseudo nicków po upychanych po forach, twiterach facebookach itd. Kto przypomnij sobie konflikt z Bednarzem ten wie jak było i jak lud dał się wkręcić.
Sam nie wiem o co tu chodzi ale ale jestem na tyle rozsądny żeby wiedzieć że to WSH zaorało ten klub. To jest oczywiste.
|
Ale co ma WSH do Pana Vanna? Tu każdy ma swoje za uszami i każdego trzeba odrębnie traktować. Nawet tych super informatorów, bo cholera wie skąd się nagle wzięli i po co teraz robią na siłę bożyszcze z tej trójki Pietrowski-Hartling-Vanna.
Jak się tylko spojrzy na tę trójkę inwestorów odrębnie, nie myśląc o TS, SKWK itd to już widać, że to jakieś pojeby totalne, ludzie niewiarygodni.
Także nie rozumiem czego Ty oczekujesz od tego filipowskiego, który nagle się tu znalazł, nagle ma info i jeszcze się pod ziemię nie zapadł ze wstydu po kolejnym komunikacie zapewne Pana Pietrowskiego.
Albo sa to powazni inwestorzy albo banda chuja = jak jest to banda chuja to po co taki ktoś jak filipowski będzie tu pisał, ze to poważni ludzie? = nawet jak przejmą ten klub to co z Wisłą zrobi ta banda?
I tak źle i tak niedobrze a więc szkoda nerwów na to i na łudzenie się, ze nawet jutro się coś odmieni bo będzie kasa. Już raz się odmieniło jak klub przejęto po Meresińskim. I teraz widać to z tego cudu nam wyszło.