messu1906 napisał(a):

zabawnie to wszystko brzmi z ust osoby ktora na forum w przeszlosci prowadzila pro-Ruchowską propagandę która (wraz z tysiacem innych rzeczy) doprowadzila do tego ze teraz jestesmy w glebokiej dupie
zaloze sie ze na stadionie jestes jednym z tych gosci ktory zawiesza transparent z PDW?
|
Zabawne. Musicie się w końcu zdecydować. Dla niektórych z was Ruch to gwóźdź do trumny dla WSH bo niby ich sprzedali dla drugich to synonim upadku klubu przez WSH.
Trzeba być kretynem aby uważać, że to co się tu dzieje to sprawa zgód. Był taki jeden co pisał, że za SWL by tak nie było

Konta z 12.2018 powinny z automatu mieć zakaz pisania przez miesiąc.