Wyświetl pojedynczy post
David.
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: C4

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15355
Stary 31.12.2018, 00:01
messu1906 napisał(a):Wyświetl post
zabawnie to wszystko brzmi z ust osoby ktora na forum w przeszlosci prowadzila pro-Ruchowską propagandę która (wraz z tysiacem innych rzeczy) doprowadzila do tego ze teraz jestesmy w glebokiej dupie

zaloze sie ze na stadionie jestes jednym z tych gosci ktory zawiesza transparent z PDW?
Zabawne. Musicie się w końcu zdecydować. Dla niektórych z was Ruch to gwóźdź do trumny dla WSH bo niby ich sprzedali dla drugich to synonim upadku klubu przez WSH.
Trzeba być kretynem aby uważać, że to co się tu dzieje to sprawa zgód. Był taki jeden co pisał, że za SWL by tak nie było
Konta z 12.2018 powinny z automatu mieć zakaz pisania przez miesiąc.
Odpowiedz cytując