Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
martinho04051993
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
15342
30.12.2018, 23:51
jacku6
napisał(a):
i po co ten płacz i rzewne żale, jutro kasa jest na koncie
Czyli chcemy ciągnąć ten kabaret dalej?
martinho04051993
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martinho04051993
Znajdź inne posty napisane przez martinho04051993